משרד רו״ח משה קופרשמידט
מתמחים במגוון שירותים

הנהלת חשבונות,ייעוץ מס,דו״חות סוף שנה, החזרי מס שבח, החזר מס לשכירים,טיפול בעוסקים פטורים,טיפול בעוסקים מורשים, שירותי חשבות לחברות בע״מ
ועוד.

עוסק פטור

חושב לפתוח עוסק פטור?

עוסק פטור הוא העוסק המזערי ביותר על פי רשויות המס, הגדרה זו היא על פי תקרת הכנסה שנתית, לאחר שעוברים את דרגה זו, יהפוך העוסק הפטור לעוסק מורשה. 

בין ההבדלים הם: הוצאת קבלות בהיותך עוסק פטור, והוצאת חשבונית מס בהיותך עוסק מורשה.

רואה חשבון מקצועי לצידך ידאג כי תוכל להיות עסוק בפיתוח העסק, בזמן שכל הבירוקרטיה לא תעסיק אותך.

 

מחפש רואה חשבון לעוסק מורשה?

עוסק מורשה הוא תיאור למדרגה השנייה ברשויות המס, לאחר עוסק פטור לפני חברה בע״מ.עוסק מורשה מחוייב בהוצאת חשבוניות, דיווח מקיף לרשויות המס וניהול יומן מס תקין עם הוצאות והכנסות מפורטות. במשרדנו מתמחים במתן שירותי לעוסקים מורשים כך שתדעו שלצידכם נמצא תמיד איש מקצוע מיומן שמכיר את כל דרישות הרשויות והחוק.

אתם תתרכזו בניהול העסק, אנחנו נדאג לשקט שלכם.

רואה חשבון לעוסק מורשה
רואה חשבון לחברות

מחפש רואה חשבון לחברה שלך?

חברה בע״מ מרוכזת כולה בהגדלת אפיקי ההכנסות, שיפור תהליכי עבודה, והתרחבות.

אנו במשרד רו״ח משה קופרשמידט מתמחים במתן שירות לחברות בע״מ, כך שתוכלו לעסוק בהתרחבות העסק ולענות על כל דרישות החוק והרשויות ללא מאמץ ובלי כאבי ראש.

אנו מזמינים אתכם לבקר בדף חברות בע״מ או ליצור איתנו קשר, ונשמח לסייע ולעמוד לצידכם ובשבילכם.

החזר מס לשכירים

כל שכיר רשאי לבקש החזר ממס הכנסה על סכומי כסף עודפים שנגבו ממנו. ניתן לקבל החזר כספי עד 6 שנים אחורה לפי קריטריונים שונים. גובה ההחזר יכול להגיע לאלפי שקלים. אולי גם לך מגיע החזר מס!

החזר מס שבח

המס אשר משולם על הרווח מהנכס אותו מכרת. תשלום המס משמש כמקדמה לתשלום מס הכנסה, אם מכרת נכס כגון דירה, מגרש, חנות וכו' ושילמת מס שבח, בדוק אצלנו ללא עלות אם מגיע לך כסף חזרה.

ייעוץ משכנתאות

לקיחת משכנתא חדשה או מחזור משכנתא קיימת הם עניין לא פשוט. יש מגוון הצעות ומסלולים בריביות שונות. כדאי מאוד להתייעץ עם מומחה עצמאי שלא מטעם הבנק שיבנה עבורכם את המסלול המתאים לכם.

תוכנית עסקית

פתיחתו של עסק חדש כרוכה בלא מעט תהליכים ובקבלה של לא מעט החלטות. תכנית עסקית מטרתה לסמן יעדים ספציפיים לעסק. פותח עסק חדש או מתכנן להרחיב עסק קיים?

הצהרת הון

"הצהרת הון" היא מסמך שבו מרוכזים כל ההתחייבויות, הכספים והנכסים שלכם. בעזרת הצהרת ההון רשות המיסים בוחנת האם הכנסותיו של נישום המדווחות בדוח השנתי תואמות את הכנסותיו והוצאותיו האמיתיות.