רואה חשבון בדרום - משה קופרשמידט הינו משרד רואה חשבון מומלץ

רואה חשבון באשקלון

חושב לפתוח עוסק פטור בדרום?

עוסק פטור הוא העוסק בהיקף קטן  ביותר על פי רשויות המס, הגדרה זו היא על פי תקרת הכנסה שנתית, לאחר שעוברים את דרגה זו, יהפוך העוסק הפטור לעוסק מורשה. בין ההבדלים של העסקים הם: הוצאת קבלות בהיותך עוסק פטור הוצאת חשבונית מס בהיותך עוסק מורשה. רואה חשבון מומלץ לצידך ידאג כי תוכל להיות עסוק בפיתוח העסק שלך, בזמן שכל הבירוקרטיה לא תעסיק אותך.

 

רואה חשבון בדרום לעוסק מורשה

עוסק מורשה בדרום הינו תיאור למדרגה השנייה ברשויות המס, לאחר עוסק פטור לפני חברה בע״מ.עוסק מורשה מחוייב בהוצאת חשבוניות, דיווח מקיף לרשויות המס וניהול יומן מס תקין עם הוצאות והכנסות מפורטות. במשרדנו מתמחים במתן שירותי לעוסקים מורשים כך שתדעו שלצידכם נמצא תמיד איש מקצוע מיומן שמכיר את כל דרישות הרשויות והחוק.

אתם תתרכזו בניהול עוסק מורשה , אנחנו במשרדו של משה קופרשמידט רואה חשבון נדאג לשקט שלכם.

 

רואה חשבון באשקלון |
רואה חשבון באשקלון

רואה חשבון בדרום לחברות וארגונים

חברה בע״מ מרוכזת כולה בהגדלת אפיקי ההכנסות, שיפור תהליכי עבודה, והתרחבות.  
אנו במשרד רואה חשבון משה קופרשמידט מתמחים במתן שירות לחברות בע״מ, כך שתוכלו לעסוק בהתרחבות העסק ולענות על כל דרישות החוק והרשויות ללא מאמץ ובלי כאבי ראש.

משרדנו מזמין אתכם לבקר בדף חברות בע״מ או ליצור איתנו קשר, ונשמח לסייע ולעמוד לצידכם ובשבילכם.

אתם תתרכזו בניהול העסק שלכם, אנחנו במשרדו של משה קופרשמידט רואה חשבון נדאג לשקט העסקי שלכם.

 

ניכוי מס במקור | רואה חשבון באשקלון

החזר מס לשכירים

כל שכיר רשאי לבקש החזר ממס הכנסה על סכומי כסף עודפים שנגבו ממנו. ניתן לקבל החזר כספי עד 6 שנים אחורה לפי קריטריונים שונים. גובה ההחזר יכול להגיע לאלפי שקלים. אולי גם לך מגיע החזר מס!

רואה חשבון משה קופרשמיט

החזר מס שבח

המס אשר משולם על הרווח מהנכס אותו מכרת. תשלום המס משמש כמקדמה לתשלום מס הכנסה, אם מכרת נכס כגון דירה, מגרש, חנות וכו' ושילמת מס שבח, בדוק אצלנו ללא עלות אם מגיע לך כסף חזרה.

חברה בע"מ

ייעוץ משכנתאות

לקיחת משכנתא חדשה או מחזור משכנתא קיימת הם עניין לא פשוט. יש מגוון הצעות ומסלולים בריביות שונות. כדאי מאוד להתייעץ עם מומחה עצמאי שלא מטעם הבנק שיבנה עבורכם את המסלול המתאים לכם.

מגוון שירותי משרד איכותיים עם משרד רואה חשבון בדרום - משה קופרשמידט רו"ח מומלץ בדרום